حمل خرده بار به تمام نقاط ایران

026-34710091

حمل تخصصی اثاثیه منزل

دارای پروانه کسب

09127367378

برای اطلاع دقیق از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان بر روی شماره های کلیک کنید.

با مدیریت جلالی

تصویر یک کامیون و شماره تلفن 0263471009
تصویر یک کامیون و شماره تلفن 09127367348
باربری جلالی و کرج کارتن

مجموعه اتوبار کرج (باربری جلالی)

تمامی فعالیت های اسباب کشی منزل در کرج زیر نظر اتحادیه می باشد و با توجه به تعرفه های ابلاغ شده، هزینه ها محاسبه می گردد.

رزرو

چنانچه تصمیم به حمل بار و اثاثیه کرج در روز های مدنظر خود دارید می توانید با پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید و نسبت به درخواست خود اقدام کنید

مرکز ارائه خدمات بسته بندی

مجموعه حمل و نقل باربری اتوبار کرج اولین و تنها مرکز ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل در کرج می باشد. همچنین جهت خرید کارتن اسباب کشی در کرج می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.توجه این که فروش کارتن اسباب کشی در کرج با توجه به حداقل سفارش تعریف شده صورت می پذیرد.

اتوبار کرج

اتوبار کرج یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری های کرج می باشد. اتوبار کرج با بهره گیری از باربران متخصص، سعی دارد که پروسه اسباب کشی را برای شما راحت بکند و این تضمین را برای شما فراهم کند که وسایل و اسباب شما به عیچ عنوان آسیبی نمی بنید.

اتوبار کرج علاوه بر خدمات اسباب کشی و جا به جایی اسباب خدمات دیگری را نظیر جمع و بسته بندی کردن اسباب را دارد، که برای این کار هم از کارتن های ضد آب و مناسب وسایل شما استفاده می کنند.

اتوبار کرج تقریبا تمامی مناطق کرج را تحت پوشش خود قرار می دهد نظیر باربری در عظیمیه، باربری در جهانشهر، باربری در گوهردشت، باربری در مهرشهر، باربری در گلشهر ، باربری در فردیس ، باربری در کمالشهر که در صورتی که شما نیاز به خدمات باربری و بسته بندی داشتید در سریع ترین زمان ممکن خدمات و سرویس ها را در اختیار شما بگذارند.

خدمات


خدمات بسته بندی

مجموعه حمل و نقل باربری اتوبار کرج اولین و تنها مرکز ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل در کرج می باشد.

جهت خرید کارتن اسباب کشی در کرج می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید. توجه این که فروش کارتن اسباب کشی در کرج با توجه به حداقل سفارش تعریف شده صورت می پذیرد.

ارسال انواع کالاهای تجاری | حمل اثاثیه منزل با نیروهای آموزش دیده به سراسر کشور و بالعکس با انواع کامیون و کامیونت تک-جفت-انواع تریلر

دونفر کارگر در حال حمل مبل باربری جلالی اتوبار کرج

اعزام نیرو

در نهایت پس از هماهنگی های لازم و در خواست آنی یا رزرو، ماشین و تعداد کارگران مورد نظر، در محل شما اعزام می گردند و تا آخرین مرحله جابه جایی با نهایت صبر و حوصله در کنار شما خواهند بود.

ثبت درخواست و تاریخ رزرو

چنانچه تصمیم به حمل بار و اثاثیه کرج در روزهای مدنظر خود دارید می توانید با پشتیبانی ما تماس تماس حاصل نمایید و نسبت به درخواست خود اقدام کنید.

مرکز ارائه خدمات بسته بندی

مجموعه حمل و نقل اتوبار کرج اولین و تنها مرکز ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل در کرج می باشد. همچنین جهت خرید کارتن اسباب کشی با سایت کرج کارتن یا می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید. توجه این که فروش کارتن اسباب کشی در کرج با توجه به حداقل سفارش تعریف شده صورت می پذیرد.

مقالات

تصویر 4 خاور کنار هم از جلو

خدمات خاور چیست؟

,
همانطور که قبلا گفتیم، حمل و نقل زمینی کالاها توسط انواع مختلفی از کامیون‌ و ماشین های باربری صوت می‌گیرد که یکی از محبوب‌ ترین کامیون‌ های باربری در ایران، خاور است. خاور از نظر کاربری یا خدمات به انواع مختلف تقسیم می‌شود: 1- خاور باری یا خ…
تصویر خاور مخصوص باربری

تفاوت خاورها در چیست؟

,
خاور نوعی کامیون باربری است. کامیون خاور یا کامیونت، به دلیل اندازه‌ی متوسط، قیمت مناسب و بارگیری آسان، مورد توجه رانندگان، شرکت‌های باربری، و صاحبان کالا قرار گرفته است. ساخت این خاورها اولین بار در سال 1965 توسط شرکت بنز صورت گرفت. امروزه شرکت…

مشخصات انواع خاور و کامیونت

,
خاور چیست ؟ حمل و نقل زمینی کالاها توسط انواع مختلفی از کامیون‌ و ماشین های باربری صوت می‌گیرد. یکی از محبوب‌ ترین کامیون‌ های باربری در ایران، خاور است. خاور نوعی کامیون باربری از تولیدات شرکت بنز است. کامیون خاور یا کامیونت، به دلیل اندازه‌ی …
کارشناس: 09127367378 تماس بگیرید