نحوه محاسبه قیمت بسته بندی اسباب و اثاثیه

نحوه محاسبه قیمت بسته بندی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

  • به طوری کلی قیمت بسته‌بندی اسباب  و اثاثیه به روش ساعتی تعیین می‌شود.
  • این قیمت بین ساعتی 150.000 تا 500.000 تومان در 1403 اعلام شده است.
  • قیمت کارگر بسته‌بندی اثاثیه به ازای هر  ساعت از ۲۰۰ هزار تومان
  • قیمت هر ساعت اضافه کارگر بسته‌بندی اثاثیه از 14۰ هزار تومان

چه عواملی بر قیمت بسته‌بندی اسباب و اثاثیه تاثیر دارد؟

 قیمت بسته‌ بندی به عوامل متعددی وابسته است. همین موضوع باعث شده هزینه ثابتی برای تعیین دستمزد بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه وجود نداشته باشد.

نوع بار

هرچه حساسیت اجرای کار بالاتر باشد، قیمت بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه هم بیشتر می‌شود. برای مثال بسته‌ بندی ظروف شکستنی آشپزخانه به جهت نیاز به دقت بیشتر از سایر وسیله‌ها تخمین زده می‌شود.

نحوه بسته‌ بندی

نوع بسته‌ بندی و ابزارهای مورد نیاز در اجرای کار در هزینه تاثیرگذارند. کارگرهای بسته‌ بندی از وسایلی مثل کارتن، چسب نواری، پلاستیک، کاور، طناب، یونولیت و سلفون استفاده می‌کنند. قیمت این وسایل در هزینه بسته‌ بندی تاثیرگذار است. ابعاد و تعداد وسایل خانه، متراژ وکیوم، بابل ریپ و سلفون موردنیاز در قیمت بسته‌ بندی محاسبه می‌شود.

سختی انجام کار

بسته‌بندی لباس و کتاب آسان‌تر از بقیه وسایل است و هزینه کمتری دارد؛ ولی برای بسته‌بندی لوازم شکستنی و لوازم برقی، وسایل بیشتری مصرف می‌شود.

اعتبار و تخصص

شرکت‌ها و متخصصان انجام بسته‌بندی هم دستمزد خودشان را به هزینه نهایی اضافه می‌کنند. هرچه اعتبار و تخصص بالاتر باشد، هزینه بسته‌بندی اسباب و اثاثیه هم بیشتر می‌شود. ناگفته نماند که وقتی کار را به متخصصانش می‌سپارید، خیالتان از نتیجه آن راحت‌تر خواهد بود.

دستمزد کارگر بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه 

معمولا یک کارگر به ازای هر ساعت، ۲۰۰ هزار تومان می‌گیرد. در بیشتر وقت‌ها، کارگر نمی‌تواند فرایند بسته‌ بندی را به تنهایی انجام دهد و دو تا پنج کارگر به منزل یا محل کار شما فرستاده می‌شوند. شرکت‌های حمل‌ونقل بار، دستمزد هر کارگر و هزینه ایاب و ذهاب آن‌ها را از شما می‌گیرند.

هزینه وسایل بسته‌بندی 

پک‌های بسته‌ بندی شامل رول ۸۰ متری نایلون حباب‌دار، بسته‌ ۵۰۰ متری سلفون و دو عدد چسب بزرگ پهن هستند. رول ۸۰ متری بین 700.000 تا 1.000.000 تومان و بسته سلفون 300.000 تا 500.000 تومان اعلام شده‌اند.

فراموش نکنید که هزینه خرید وسایل بسته‌بندی با شما است. معمولا شرکت‌ها و کارگرهای بسته‌بندی اسباب و اثاثیه تمام وسایل موردنیاز را خریداری می‌کنند و هزینه نهایی را از شما می‌گیرند. توجه کنید که قیمت وسایل با توجه به نوسان‌های بازار تغییر می‌کند؛ پس بهتر است با متخصص درباره قیمت صحبت کنید.

فهرست وسیله و ابزار بسته‌بندیقیمت فهرست وسیله و ابزار بسته‌بندی
پک کوچک شامل ۴۰ متر نایلون حباب‌دار و سلفون ۲۰۰ متری، یک عدد چسب500.000 تا 850.000 تومان
پک متوسط شامل یک رول ۹۰ متری نایلون حباب‌دار، سلفون ۵۰۰ متری و ۲ عدد چسب700.000 تا 1.000.000 تومان
پک گردویی شامل ۳۷ متر نایلون حبابدار درشت، ۳۷ متر نواری، یک سلفون ۵۰۰ متری و دو عدد چسب500.000 تا 800.000 تومان
کارتن ۵ لایه30.000 تا 50.000 تومان
کارتن رگال لباس50.000 تا 150.000 تومان
چسب شیشه‌ای 5سانتی‌متری30.000 تا 50.000 تومان
ساک حمل رخت‌خواب200.000 تا 500.000 تومان
سلفون100.000 تا 400.000 تومان
کارتن در ابعاد مختلف15.000 تا 45.000 تومان

شرکت‌ها و کارگرها چطور قیمت بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه را مشخص می‌کنند؟

اگر می‌خواهید قیمت دقیق بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه را بدانید، می‌توانید در سنجاق به صورت رایگان ثبت سفارش کنید. بعد از ثبت سفارش 3 تا 5 پیشنهاد با اعلام قیمت دریافت می‌کنید. متخحصصان و شرکت‌های بسته‌بندی با درنظرگرفتن موارد بالا و سختی کار قیمت را مشخص می‌کنند. بعد از اینکه متخصص بسته‌بندی، قیمت نهایی را اعلام کرد درباره مواد بسته‌بندی بپرسید و مطمئن شوید که کارگرها و شرکت از وسایل باکیفیتی برای بسته‌بندی اسباب و اثاثیه استفاده می‌کنند.

با مشاهده صفحه کاربری هر متخصص یا شرکت، نظرهای مشتری‌های قبلی، امتیازها و نمونه‌کارهای او می‌توانید با خیال راحت فرد یا شرکت مورد نظرتان را استخدام کنید.

پ‌ن: نحوه محاسبه قیمت بسته بندی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس