راهکار جدید در اسباب کشی

تا به حال به راهکار جدید در اسباب کشی فکر کرده اید؟ بنظرتان چند راهکار جدید در اسباب کشی می توان بکار برد تا در وقت و هزینه صرفه جویی کرد؟ تا انتها با ما همراه شوید تا چند راهکار جدید در اسباب کشی به شما یاد دهیم.

لباس ها را موقع اسباب کشی لوله کنید

بله باور بفرمایید ما خودمان هم شاخ درآوردیم وقتی این جمله را از متخصصین بسته بندی شنیدیم. چون همیشه عادت داشتیم لباس ها را در چمدان و ساک و کارتن بچپانیم و یا فوق فوقش تا کنیم. ولی ظاهرا با این کار کلی فضای بیشتر در هر بسته در اختیار خواهید داشت. در ضمن در خرید کارتن خالی هم کلی صرفه جویی می شود و از همه مهم تر بار کمتری جابجا می کنید چون تعداد کارتن ها حتما کمتر می شود.

اولویت بندی اصل اساسی اسباب کشی

مطمئن باشید نمی شود همه کارتن‌ها و بسته ها را یک روزه بازکنید. بنابراین این موضوع مهم را حتما در هنگام بسته بندی اثاثیه به خاطر داشته باشید و همه چیز را اولویت بندی کنید. مثلا روی کارتن هایی که ملزومات درجه یک زندگی تان در آن است، بزرگ بنویسید “اول باز شود” چیزهایی که مربوط به خوراکی و استراحت می شود. مگر می شود کارتنی که در آن کتری و قوری را جا داده ایم آخرسر باز شود. پس خستگی را کی از تن مان به در کنیم ؟

صرفه جویی در خرید ملزومات اسباب کشی

آن لباس هایی که لوله کردید و بسته بندی کردید دوباره بازکنید. نه شوخی کرد. اما جدا می توانید از لباس ها و پارچه ها و ملحفه ها در پیچیدن شکستنی ها و عتیقه ها استفاده کنید و در مصرف پلاستیک حباب دار کلی صرفه جویی کنید. اسباب کشی خودش کلی هزینه اصلی و جدی دارد که لازم باشد در مصرف این جور چیزها کمی خساست به خرج بدهید.

جاهای خالی را پر کنید

برخی از وسایل خانه فرمهای عجیب و غریبی دارند که اصلا رادست نیستند. مثلا یک گلدان کمر باریک شییشه ای را در نظربگیرید که موقع خریدنش عمرا به بسته بندی و اسباب کشی فکرکرده باشد. حالا نگران نباشید راه حل جابجایی این وسایل این است که اول حسابی با پارچه بپیچیدشان و بعد اینکه می شود تو و بیرون و اطراف این وسایل را با خرده ریزها و چیزهای ریزه میزه پرکرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس