نکاتی برای بسته بندی

چه نکاتی برای بسته بندی را باید رعایت کنیم؟ برای یافتن نکاتی مهم برای بسته بندی تا انتها با ما همراه شوید.

خرید وسایل بسته بندی

یک سری وسیله نیاز دارید مثل چسب و پلاستیک محافظ و شاید طنابی چیزی. یک کاری بکنید؛ بنشینید با خانواده هر چه فکردارید روی هم بریزید و لیست کامل اقلام مورد نیاز را دربیاورید. با خودتان نگویید ابزار فروشی که همین سرکوچه است اگر چیزی خواستیم یک توک پا می روم می خرم. یکبار خرید و کنید و با خیال راحت از رفت و آمد بی جا در روز بسته بندی پرهیزکنید.

کمی دست و دلباز باشید

موقع خرید اقلام مورد نیاز اسباب کشی برای چند دقیقه حاتم طایی بشوید. هر چیزی که می خرید در دلتان یک کار از محکم کاری عیب نمی کند بگوید و برای اینکه چیزی کم نیاید کمی بیشتر از آنچه فکر می کنید نیاز هست خرید کنید.

تلفن به رفقا و فامیل

اگر دارید روی کمک دوست و رفیق و پسرخاله حساب می کنید حتما از مدتی قبل آنها را از تصمیم شوم خود مطلع کنید. نگذارید شب اسباب کشی و به شان زنگ بزنید و آن بخت برگشته هم برنامه ای برای خودش چیده باشد و به شما نه بگوید و شما هم از دستش ناراحت شوید.

بسته بندی وسایل ضروری

وسایلی که به محض ورود به آن نیاز دارید را در یک جعبه شفاف پلاستیکی یا سبد فلزی و خلاصه چیزی که داخلش را ببینید بگذارید. چیزیهای مثل صابون دستشویی و دستمال کاغذی در بدو ورود به خانه جدید مورد نیاز شما خواهند بود.

یک ساک شخصی ببندید

برای وسایلی که فکرمی کنید اگر شب اول داشته باشیدشان خوشحال و راحت خواهیدبود یا اصلا ضروری هستند و برای داشتن شان نمی توانید منتظر بازکردن کارتن ها بمانید یک ساک دستی کوچک و سبک ببندید.

عکس بگیرید

قبل از اینکه فیش ها و سیم ها و کابل های پشت تلویزیون و کامپیوتر و وسایل الکترونیکی دیگر را جداکنید و جمع کنید حتما از وضعیت اتصالشان عکس بگیرید. با این کار خیلی سریع تر می توانید در خانه جدید دوباره وصلشان کنید.

یخچال فریزر

یخچال فریزر را شب روز اسباب کشی برفک زدایی و تمیز کنید. حسابی خشک کنید و از برق بکشید. اینوری لازم نیست در خانه جدید درگیر شستن یخچال شوید.

پ‌ن: نکاتی برای بسته بندی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس