رعایت این نکات برای آرامش روز اسباب کشی الزامیست.

امروز روز اسباب کشی است. ماشین و کارگرها ۹ صبح جلوی در منزل با شما قرار گذاشته اند. کارهای این لیست را برای این روز نگذارید. آن روز به اندازه کافی دغدغه های دیگر دارید. پس با رعایت نکات زیر آرامش روز اسباب کشی خود را تضمین کنید.

بسته بندی وسایل را حتما قبل از روز جابجایی تمام کنید.

هیچ چیز بدتر از خرده ریزهایی که بسته بندی نشده اند نمی تواند در روز اسباب کشی با اعصاب و روان شما بازی کند. دقت کنید که این جور وقت ها به دلیل عجله و استرس، تصمیم گیری سخت و کند می شود و گاهی تنها کاری که برای وسایل باقیمانده می کنید این است که دور خودتان بچرخید و آنها را دائما از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنید.

هرگز کارتن ها را بدون برچسب محتویات رهانکنید.  

هرگز کارتن ها را بدون رعایت ترتیب و اطلاع از محتوایشان در ماشین حمل بار قرار ندهید. این موضوع هم هنگام بارزدن خطر آسیب دیدن و شکستن وسایل را بالامی برد هم هنگام تخلیه باعث می شود خیلی از وسایل ضروری ساعات اولیه ورود به منزل جدید را به سختی پیداکیند

یک کیف یا بسته کوچک را از قبل برای وسایل ضروری و دم دستی آماده کنید.

با ورود به خانه جدید یه یک سری از وسایل شخصی تان نیاز پیدا می کنید. حتما آنها را از قبل در جای مناسبی نگهداری کنید تا موقع نیاز به راحتی پیدایشان کنید.

جای تقریبی قرارگرفتن وسایل را در خانه جدید بدانید.

بهترین حالت این است که یک پلان کف آماده کرده باشید و با رسیدن به خانه جدید وسایل را سریعا سر جای مناسب قراردهید. اما حداقل کار این است که بدانید کدام کارتن ها و بسته ها را باید در کدام بخش خانه تخلیه کنید.

از قبل فکری به حال بچه ها بکنید.

اگر بتوانید روز اسباب کشی بچه ها را پیش پدر و مادر یا یکی از نزدیکان بگذارید که چه بهتر اما اگر نشد حداقل از یکی از دوستانتان بخواهید روز اسباب کشی به کمک تان بیاید و مسولیت مراقبت از بچه ها را به عهده بگیرد.

به فکر تغذیه و استراحت هم باشید.

برای روز اسباب کشی یک سبد کوچک با چند ساندویچ و مقداری آب و میوه آماده کنید. یادتان باشد که اسباب کشی اگر با افتادن قند و خستگی و گرسنگی همراه شود حالتی فرسایشی پیدا می کند.

پ‌ن: آرامش روز اسباب کشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس