روش‌های جابجایی کتاب در اسباب کشی

بسته بندی کتاب در اسباب کشی روش‌های مختلفی دارد. اگر می‌خواهید روش‌های جابجایی کتاب در اسباب کشی را بدانید باید از روش‌های زیر استفاده کنید:

دسته‌ بندی کتاب‌ها

اولین کار جهت بسته بندی کتاب برای اسباب کشی این است که کتاب‌ها را دسته‌بندی کنید. اما چرا این کار را باید انجام دهید؟ افرادی که کتاب‌خوان هستند معمولاً دارای کتاب‌های فراوانی می‌باشند. این کتاب‌ها هر کدام از نظر سایز و موضوع با هم تفاوت‌های زیادی دارند.

به همین دلیل دسته‌بندی کتاب‌ها هنگام اسباب کشی می‌تواند کمک بزرگی به یافتن کتاب موردنظرتان پس از اثاث کشی کمک کند. از نظر حجمی نیز سعی کنید کتاب‌های قطور و کوچک را با هم ترکیب کنید تا وزن جعبه‌های کتاب یکسان شود.

استفاده از کارتن محکم

اگر به فکر بسته بندی کتاب برای اسباب کشی هستید باید از کارتن محکم کتاب استفاده کنید. کارتن‌های متفاوتی هستند که می‌توانید به کمک آن‌ها کتاب‌های خود را جابجا کنید. برخی از افراد از کارتن‌های نازک برای این کار استفاده می‌کنند که کاملاً اشتباه است.

اگر کارتنی را از کتاب پر کنید وزن آن زیاد می‌شود و در صورتی که ضخامت و مقاومت مناسبی نداشته باشد پس از بلندکردن جعبه در بخش‌های مختلف پاره شده و کتاب‌ها پخش زمین می‌شوند. پس سعی کنید تا از کارتن‌های محکم و ضخیم برای این کار استفاده کنید.

مشخص‌ کردن کتاب‌های اضافه

پیشنهادی که برای شما دوستان عزیز در رابطه با بسته بندی کتاب برای اسباب کشی داریم این است که حتماً کتاب‌های اضافی را مشخص کنید. ممکن است هنگام بسته بندی کتاب در اسباب کشی به کتاب‌هایی بر بخورید که دیگر نیازی به آن‌ها ندارید. در چنین شرایطی این کتاب‌ها را جدا کرده و در بسته بندی مشخصی قرار دهید تا بعدتر آن را به کتاب‌فروشی‌ها یا اداره بازیافت بفروشید. این گونه از هدررفت کتاب‌هایی که نیاز ندارید نیز جلوگیری خواهید کرد. حتی اگر کتاب‌های سالمی که دیگر نیازی ندارید را پیدا کردید می‌توانید به افراد دیگر اهدا کنید.

استفاده از لیبل روی کارتن

نکته مهمی که در رابطه با بسته بندی کتاب برای اسباب کشی باید بدانید این است که بهتر است روی کارتن یا جعبه‌های کتاب از لیبل‌ها استفاده کنید. این کار باعث می‌شود تا شناسایی کارتن‌ها کار راحت‌تری شود. در صورتی که با کمک لیبل محتویات داخل بسته بندی را مشخص کنید حتی بدون باز کردن جعبه آن نیز می‌دانید که چه کتاب‌هایی درون آن قرار گرفته‌اند و شلوغ نیز جلوگیری خواهید کرد.

سخن پایانی

شما دوستان عزیز می‌توانید برای اثاث کشی منزل خود به شکلی حرفه‌ای از کارگر اسباب کشی مجموعه ما کمک بگیرید. ما در شرکت اتوبار کرج با استفاده از بهترین تکنسین‌های اثاث کشی و بهترین راننده‌ها در کمترین زمان و هزینه ممکن اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

پ‌ن: روش‌های جابجایی کتاب در اسباب کشی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس