هزینه باربری تهران به رودسر

 خیلی از افراد در تهران برای تمدد اعصاب و استراحت به شهرهای اطراف خود مثل رودسر و کلاردشت سفر می‌کنند. در این بین برخی از افراد نیز در این مناطق ویلا و یا آپارتمانی خریداری نموده تا به‌راحتی بتوانند هر زمان اراده کردند به‌ آنجا بروند. اگر قصد استفاده از خدمات باربری تهران به رودسر را دارید، دقت داشته باشید از باربری‌های مجاز و زیر نظر اتحادیه با نرخ مصوب از باربری تهران به شهرستان بگیرید. جهت آگهی از هزینه باربری تهران به رودسر و خدمات حمل بار به این مکان تا اخر این مقاله همراه با ما باشید.

هزینه باربری تهران به رودسر

هزینه حمل بار به رودسر از تهران به قرار زیر است:

توجه کنید به قیمت نهایی، هزینه بیمه و بارنامه نیز اضافه می‌شود.

ماشین باربریهزینه باربری به رودسر
کرایه وانت و نیسان تا رودسر02634710091
کرایه کامیون از تهران تا رودسر09127367378

برای بار کامیون (خاور و یا ایسوزو) به شهرستان، بارنامه دولتی صادر می‌گردد. به‌طور کلی توجه داشته باشید، برای ارسال بارهای بین شهری حتما باید بارنامه دولتی صادر شود.

حمل بار به رودسر

باربری تهران به شهرستان، یکی از حساس‌ترین خدماتی‌ست که شرکت‌های باربری ارائه می‌دهند. تصور کنید شما قصد “باربری تهران به رودسر”  را دارید، حمل بار به رودسر به‌دلیل فاصله تهران به گیلان و مسیر پر پیچ و خمش نیاز به راننده‌ای ماهر دارد. علاوه بر راننده، چیدمان وسایل در داخل ماشین باربری به رودسر باید اصولی و با چیدمانی دقیق توسط کارگران انجام گیرد.

باربری به رودسر

رودسر یکی از زیباترین مناطق واقع در گیلان است که همه ساله افراد زیادی جهت استراحت از تهران به آنجا میروند. صدای دریا و و هوای دلپذیر باعث شده است تهرانی‌ها بخواهند در آنجا برای خود مکانی را خریداری یا اجاره نمایند لذا سالانه تعدادی از همشهریان تهرانی تصمیم بر آن می‌گیرند برخی از وسایل خود را توسط باربری تهران به رودسر به مکان تفریجی خود ببرند.رودسر در 88 کیلومتری از شرق گیلان واقع شده است. و منطقه‌ای جهت باربری به رودسر به‌صورت شبانه روزی تیم ما خدمات خود را ارائه می‌دهد. کافیست با شماره ما تماس بگیرید. مدرن‌ترین و مجهزترین ماشین‌های باربری از جمله، کرایه خاور، کامیونت، نیسان بار را از ما بخواهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس