بسته بندی اثاثیه منزل در کرج

یکی از اقداماتی که باید پیش از جابجایی اثاثیه منزل انجام دهیم، بسته بندی اثاثیه منزل در کرج یا هر جای دیگه است. همه ما با استفاده از جعبه های میوه و کارتن های لوازم منزل وسایل کوچک و بزرگ منزل را بسته بندی می کنیم. اینگونه آنها را برای جابجایی و اسباب کشی آماده می کنیم.

جعبه های معمولی که اکثر افراد برای بسته بندی اثاثیه منزل از آن استفاده می کنند معمولا دارای مقاومت مناسب نیستند. بنابراین در برابر فشار و ضربه چندان مقاومتی ندارند. از طرف دیگر بسته بندی صحیح و اصولی لوازم منزل، مخصوصا لوازم شکستنی و حساس مانند ظروف آشپزخانه، کاری نسبتا دشوار و زمانبر است.

شرکت اتوبار با استفاده از تجهیزات استاندارد، می تواند تمام اثاثیه منزل شما را بسته بندی و جابجا نماید. بسته بندی اثاثیه منزل در کرج، به گونه ای انجام می شود که شما از سلامت و تمیزی اثاثیه منزل تان در حین جابجایی و اسباب کشی، مطمئن شوید.

کلیه لوازم کوچک و بزرگ منزل مانند ظروف آشپزخانه، لوازم برقی، دکوری، گل و گیاه و حتی یخچال فریزر و سایر لوازم بزرگ و سنگین در طی فرایند بسته بندی اثاثیه منزل در کرج، بسته بندی و محافظت می شوند.

چرا باید اثاثیه منزل را پیش از اسباب کشی بسته بندی کنیم؟

قطعا برای همه افراد بسیار مهم است که در طول اسباب کشی، وسایل منزل آسیب ندیده و کثیف نشوند؛ اما راه حل چیست؟

بدون شک راه حل این موضوع بسته بندی درست و اصولی لوازم قبل از اقدام به جابجایی آن ها است.

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج، یکی از خدماتی است که شرکت اتوبار ارائه می دهد. در کل می توان گفت اگر بسته بندی اثاثیه منزل به درستی انجام شود بخش زیادی از فرایند اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه انجام شده است. بسته بندی اثاثیه منزل در کرج، مزایای فراوانی دارد که در ادامه به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

 • جلوگیری از آسیب دیدگی لوازم حساس و گرانقیمت همچون تلویزیون، یخچال، ساید بای ساید، مایکروویو، لوازم شکستنی آشپزخانه، مبلمان و…
 • جلوگیری از آلودگی لوازم مخصوصاً مبلمان. تشک تخت. فرش. رختخواب و البسه و غیره
 • بسته بندی و پک کردن وسایل منزل باعث چیدمان و بارچینی مناسب داخل کامیون می شود.
 • بسته بندی اصولی باعث بالا رفتن راندمان و سرعت عمل کارگران در حین حمل بار می شود. در نتیجه پایین آمدن هزینه تمام شده برای مشتری می شود.

چه وسایلی را باید بسته بندی کنیم؟

بطور کلی تمام اثاثیه منزل را باید قبل از جابجایی بسته بندی کنیم. اما در این اقلامی وجود دارند که دارای حساسیت و اهمیت بیشتری هستند. لوازم و وسایل شکستنی و اقلامی که در برابر ضربه مقاومت کمی دارند باید بسته بندی شوند.

علاوه بر این وسایلی مانند یخچال فریزر، تلویزیون و … که در صورت برخورد یا کشیده شدن روی سطوح دچار خط و خش شده و زیبایی آنها لطمه می بینند نیز باید به خوبی بسته بندی و عایق شوند. اینگونه در برابر رطوبت یا بارندگی نیز مقاوم می شوند.

اقلامی که نیاز به بسته بندی دارند و حتما باید پیش از جابجایی بسته بندی و محافظت شوند عبارتند از :

 • یخچال
 • تلویزیون
 • شیشه میز ناهارخوری
 • گنجه
 • مایکروویو
 • اجاق گاز
 • ماشین لباسشویی
 • ماشین ظرفشویی
 • مبلمان
 • میز جلو مبلی
 • میز تلویزیون
 • سرویس خواب و کمد بچه

حمل و بسته بندی اثاثیه منزل در کرج با اتوربار کرج

شرکت اتوبار نیروهای (آقا و خانم) آموزش دیده ای دارد که بصورت صحیح و اصولی اثاثیه منزل شما را بسته بندی کرده و برای جابجایی آماده می کنند. این کارگران ماهر کلیه اثاثیه منزل شما را با استفاده از تحهیزات و لوازم استاندارد و ایمن بسته بندی می کنند تا احتمال آسیب به آن ها به صفر برسد.

بسته بندی اثاثیه منزل در کرج، در شرکت اتوبار، به کمک ابزارهایی از جمله کارتن، کاور، ضربه گیر حبابدار، سلفون و چسب استاندارد و با کیفیت صورت می گیرد.

بسته بندی لازمه یک اسباب کشی آسان ایمن و اصولی می باشد. چنانچه بسته بندی به صورت اصولی انجام شود به طور حتم دچار هیچ گونه مشکلی نخواهید شد. و اثاثیه منزل شما به سلامت به مقصد و منزل جدید شما خواهند رسید.
در نگاه اول شاید به نظر برسد که هزینه کردن برای بسته بندی اثاثیه منزل در کرج، کاری، زیاده روی بوده و هزینه اضافی به شما تحمیل می کند.

اما این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که آسیب دیدن برخی وسایل مانند یخچال فریزر و تلویزیون و سایر لوازم منزل، می تواند هزینه هایی به مراتب بیشتر را به شما تحمیل کند. به همین خاطر توصیه ما به شما این است که حداقل اثاثیه و لوازم قیمتی و ارزشمند را به خوبی و به کمک نیروی متخصص بسته بندی کنید.

سخن پایانی

شرکت اتوبار با بیش از 23 سال سابقه خدمت رسانی در زمینه باربری و بسته بندی لوازم منزل در کرج، آمادگی این را دارد که در کمترین زمان و با یک هزینه منطقی صفر تا صد اسباب کشی شما را انجام دهد. از بسته بندی اثاثیه تا تخلیه اسباب در مقصد، کاملا توسط نیروهای با تجربه و کارآزموده اتوبار انجام می شود. اینگونه خیال شما از لحاظ به سلامت رسیدن اثاثیه منزل تان به مقصد آسوده و راحت باشد.

شما عزیزان می توانید از طریق تماس با دفتر مرکزی اتوبار در کرج، برای رزرو وقت برای باربری و اسباب کشی در کرج، اقدام نمایید. علاوه بر این شما می توانید از طریق وب سایت اتوبار درخواست خود را برای بسته بندی اثاثیه منزل در کرج و همچنین باربری در کرج، ثبت کنید.

لازم به ذکر است که شما می توانید با مراجعه به وب سایت اتوبار و یا با تماس با دفتر مرکزی ما در کرج از تخفیفات و شرایط ویژه بسته بندی اثاثیه منزل در کرج نیز آگاه شده و از این شرایط و تخفیفات ویژه نیز بهره مند شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس