استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی لوازم منزل حین اسباب کشی

روش استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی لوازم منزل، ارسال کالا با کارتن پستی و نگهداری بهتر از وسایل آشپزخانه را یاد بگیرید.

پلاستیک حبابدار برای محافظت از اقلام شکستتی هنگام بسته بندی بسیار حائز اهمیت است. با نایلون حبابدار وسایل خود را حین اسباب کشی و یا ارسال کالای پستی، از هر گونه آسیب محافظت کنید. بیاموزید که چگونه با نایلون حباب دار به راحتی بسته بندی کنید.

جا به جایی منزل و اسباب کشی هیجان انگیز اما پر چالش است. اگر وسایل خانه خود را با دقت بسته بندی نکنید، شرایط دشوار می شود و وقتی با صحنه لیوان، گلدان، وسایل تزئینی شکسته مواجه می شوید، خستگی به تن تان می ماند. اصلاً دوست ندارید کارتن اسباب کشی را باز کنید و با وسایل شکسته داخل آن روبرو شوید. با استفاده از محافظ حبابدار برای محافظت از وسایل شکننده خود، می‌توان از چنین حوادث ناگواری جلوگیری کرد.

برای جلوگیری از شکستگی یا آسیب دیدن وسایل در حین اسباب کشی، باید نحوه استفاده صحیح از نایلون حبابدار را بدانید. اگر می خواهید بدانید، چگونه وسایل شکستنی خانه خود را برای اسباب کشی، بسته بندی کنید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

آنچه شما نیاز خواهید داشت

می‌توانید از نایلون حباب‌دار از خریدهای قبلی تان استفاده کنید یا از اعضای خانواده و دوستان خود بپرسید که آیا در خانه محافظ حبابدار دارند. در غیر اینصورت باید فوراً به سراغ اینترنت بروید و سفارش خرید محافظ حبابدار جنس خوب را از فروشگاه آنلاین کرج کارتن سفارش دهید.

از پلاستیک حبابدار برای بسته‌بندی وسایل ظریف مانند آینه، لامپ، گلدان، مجسمه و دکوری، اقلامی با گوشه‌های تیز و سطوح شکننده و سایر مواردی که ممکن است به راحتی آسیب ببینند، استفاده کنید.

هنگامی که برای بسته بندی وسایل خود آماده هستید، مطمئن شوید که این موارد را قبل آماده کرده اید:

  • نایلون حبابدار
  • نوار چسب پهن
  • قیچی
  • ماژیک
  • کارتن اسباب کشی
  • کاغذ بسته بندی (برای پشتیبانی بیشتر)

روش استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی

استفاده از پلاستیک حبابدار برای بسته بندی، مقرون به صرفه و واقعاً اقتصادی است. اما بدانید که برخی از اقلام مانند ظروف، آینه ها یا صفحه نمایش کامپیوتر نیاز به پشتیبانی بیشتری با روزنامه یا کاغذهای بسته بندی دارند.

علاوه بر این، اقلام ظریف بزرگتر مانند مجسمه و آثار هنری برای جابجایی ممکن است زمان بیشتری برای بسته بندی نیاز داشته باشد. اگر در آپارتمانی یک خوابه زندگی می کنید، به طور متوسط، بسته بندی وسایلتان ممکن است یک روز طول بکشد.

راهنمای گام به گام استفاده از بسته بندی حباب دار برای بسته بندی

مرحله ۱: روی یک سطح صاف کار کنید

یک سطح صاف با فضای کافی برای بریدن پلاستیک های حبابدار پیدا کنید. هر چیزی را که می‌تواند بریزد، مانند نوشیدنی‌تان، و هر چیزی که می‌تواند خراش یا رد باقی بگذارد، مانند کلیدها و سایر اشیاء تیز را بردارید.

مرحله ۲: برای هر یک از اقلام خود یک اندازه بزرگ ببرید

زمان بریدن پوشش حبابدار است! ظرف یا شئی مورد نظر را روی میز بخوابانید تا مطمئن شوید که به اندازه کافی نایلون حبابدار بزرگ را برش می‌دهید تا چندین بار روی آن را بپوشانید. مطمئن شوید که از قیچی برای برش دادن بسته بندی منظم استفاده کنید.

نکته: هنگام استفاده از پلاستیک حبابدار حواستان باشد که طرف حباب دار به داخل و سمت صاف و بدون حباب به بیرون باشد. دارای حبابدار باید رو به کالای شما باشد زیرا به عنوان یک بالشتک برای ایمنی در حمل و نقل عمل می کند. اگر طرف حباب بیرون باشد، احتمال ترکیدن بیشتر و در نهایت محافظت کمتری در برابر شکستگی وجود دارد.

بسته بندی لیوان در اسباب کشی، لیوان های شیشه ای و جام هایی که پول زیادی بابت آنها پرداخت کرده اید، باید با دقت نظر بیشتری انجام شود. نایلون حبابدار را متناسب با بسته بندی لیوان در اسباب کشی بریده و به خوبی داخل و اطراف آن را محافظت کنید.

مرحله ۳: وسایل را بپیچید

برای بسته بندی وسایل خود دو راه وجود دارد: یکی تا کردن و دیگری این که وسایل را به شکل استوانه در بیاورید (روش بوریتو).

اگر روش تا کردن برای کالای شما بهترین است، آن را در مرکز قرار دهید و آن را سخاوتمندانه بپیچید. اگر روش بوریتو را انتخاب می کنید، وسیله مورد نظر خود را در یک طرف قرار دهید. آن را بپیچید و اجازه دهید چندین لایه حباب بسته بندی شده آن را احاطه کند.

برای ایمنی بیشتر، ابتدا اقلام شکستنی را در روزنامه یا کاغذ کرافت بسته بندی کنید.

مرحله ۴: از نوار چسب، قیچی و سایر مواد برای محکم کردن پلاستیک حبابدار استفاده کنید

بعد از اینکه به طور کامل و سخاوتمندانه کالا و وسایل منزل را با پلاستیک حبابدر پوشانده و لفاف پیچی کردید، از نوار چسب پهن و قیچی و سایر مواد بسته بندی (مانند کاغذ بسته بندی، روزنامه و فوم) استفاده کنید. اینکونه محافظت بیشتر کالا را فراهم کنید. سعی کنید از لغزش کالا در داخل بسته بندی یا جعبه جلوگیری کنید.

استفاده از نوار چسب، پوشش حباب‌دار و دیگر لوازم بسته بندی، ظرف و وسیله مورد نظر شما را محکم و بدون حرکت داخل کارتن بسته بندی قرار می دهد. و مانع از لیز خوردن و حرکت اضافی می گردد.  از پاره شدن پوشش حبابدار با دست خودداری کنید! در عوض، از یک قیچی استفاده کنید تا بتوانید از صدمات و آسیب به وسایل خود جلوگیری کنید.

هنگامی که زمان قرار دادن آنها در کارتن اسباب کشی خود فرا می رسد، می توانید یک نایلون حبابدار اضافی را به عنوان پد محافظ قرار دهید و وسایل را در جای خود محکم کنید. هنگام بسته بندی لیوان در اسباب کشی، به خصوص لیوان های شکستنی گران قیمت استفاده از نایلون حبابدار به روشی که توضیح داده شده بسیار موثر است.

اگر پلاستیک حبابدار اضافه آوردید، قبل از دور انداختن آن، کمی فکر کنید. می‌توانید از روکش حباب‌دار باقی‌مانده‌تان برای عایق کاری پنجره‌هایتان در هنگام سرد شدن استفاده کنید یا داخل جعبه ابزارتان را با آن بپوشانید!

خرید نایلون حبابدار برای بسته بندی از کارتن کاران

قرار دادن اشیای قیمتی خود در لفاف اسباب کشی این اطمینان را می دهد که هنگام اثاث کشی، وسایل منزل تان ایمن و بدون آسیب نگهداری می شوند. برای خرید نایلون اسباب کشی حبابدار جنس خوب و با کیفیت، می توانید به فروشگاه آنلاین کارتن کاران مراجعه کنید. این محصول را به قیمت مناسب خریداری کنید و جلوی هر گونه خسارت مالی به وسایل منزل خود حین جا به جایی را بگیرید.

خرید نایلون اسباب کشی دسته دار

نایلون اسباب کشی دسته دار یک کیسه بزرگ و محکم دسته دار است که از آن برای وسایل بزرگ و نشکن مانند لوازم حمام، عروسک‌های بزرگ، گل مصنوعی و  غیره استفاده می شود. هنگام اساب کشی سایز برخی از اقلام یا خیلی کوچک است یا خیلی بزرگ که در هیچ کارتنی جا نمی شوند و یا اینکه بسته بندی آن در کارتن اسباب کشی کار اضافه ای است. در این مواقع از نایلون اسبباب کشی دسته دار محکم استفاده می شود. معمولا بعد از اسباب کشی یک سری لوازم که نشکن هستند و اهمیت زیادی ندارند و یا اینکه تا آخر اسباب کشی به انها نیاز می باشد (مثل جارو دستی، سطل زباله، سینی دم دستی و وسایل بازی کودک، جا می مانند و هنوز بسته بندی نشده اند.

این گونه وسایل بهتر است داخل نایلون اسباب کشی دسته دار گذاشته شود و به خانه جدید حمل شود. برای خرید نایلون حبابدار دسته دار جنس خوب به فروشگاه آنلاین ما مراجعه کنید. در این سایت می توانید قیمت کارتن اسباب کشی و بسته بندی را نیز مشاهده کنید و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

۱- آیا روش خاصی برای استفاده از پلاستیک حبابدار وجود دارد؟

حباب ها باید رو به وسیله و محصول باشند. سمت صاف بیرون است. به یاد داشته باشید که حباب ها، بالشتک اضافی برای ایمنی کالا محسوب می شوند. می توانید نایلون حباب دار را تا کنید یا از روش بوریتو (روش نورد) استفاده کنید.

۲- آیا یک لایه پوشش حبابدار کافی است؟ از چند لایه نایلون حباب دار استفاده کنم؟

سخاوتمندانه بپیچید! اقلام شکننده ای که در چندین لایه یا پوشش حباب پیچیده شده اند، آنها را از خراش و شکستگی احتمالی در حین حمل و نقل در امان نگه می دارد.

امیدواریم توانسته باشیم به شما در خرید نایلون حبابدار و نکات مربوط به آن کمک کرده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس