نیسان بار و وانت بار | مزایای باربری با این دو ماشین چیست؟

اتوبارهای سطح کرج از انواع نیسان بار و وانت بار به عنوان وسایل حمل و نقل مهم و اساسی در امر خدمات رسانی استفاده می‌کنند. هیچ شرکت باربری را نمی‌توان یافت که از انواع وانت در جهت ارائه خدمات و حمل و نقل استفاده نکند. زیرا برای جابجایی بارهایی با حجم کم و متوسط، نیسان‌ بار و وانت بار بهترین وسیله به شمار می‌ روند. بهتر است به صورت موردی به بیان مزایای حمل اثاثیه منزل با وانت بپردازیم.

مزایای باربری با وانت و نیسان

  • ترافیک تهران و کرج همیشه مشکل ساز بوده است. به ویژه اگر ماشین‌های باربری بزرگ لوازم منزل یا شرکت‌ها را در این خیابا‌ن‌های شلوغ و پرازدحام، جابه‌جا کنند. این مشکلات برای وسایل حمل و نقل کوچکتری چون نیسان و وانت بار، به مراتب کمتر است. به همین جهت شرکت‌های باربری و اتوبار تهران و کرج جهت تسریع روند حمل و نقل از نیسان بار و وانت بار بهره می‌برند. این نکته را باید در مد نظر داشت که هرچه روند جابه‌جایی و حمل بارسریعتر انجام بگیرد، هزینه‌های باربری نهایی که مشتری باید پرداخت کند، کمتر خواهد شد.
  • نیسان بار و وانت بار از جمله وسایل حمل و نقل با بدنه مستحکم با قدرت حمل بارهای سنگین هستند. میزان استاندارد حمل بار با نیسان 2800 کیلو است اما دوبرابر این مقدار یعنی حدود 5000 کیلوگرم نیز توسط زامیاد یا نیسان آبی به راحتی حمل می‌شود. قدرت حمل بالایی که نیسان بار از آن بهره مند است حتی با وجود امکانات و ایمنی پایین این وسیله، باعث شده که از اوایل تولید تا به الان پرفروش‌ ترین و محبوب‌ ترین وانت ایرانی باقی بماند. به همین جهت امکان حمل بارهای سنگین با زامیاد 24 امکان پذیر است و این یکی دیگر از دلایل محبوبیت این وسیله نقیله در شرکت‌های باربری است.
  • استحکام و جان سختی وانت پیکان نیز همواره باعث جذب و فروش بالای این نوع وانت ایرانی بوده است. بدنه محکم و توانایی حمل 600 کیلوگرم بار به صورت استاندارد، از مزایای حمل بار با وانت پیکان است. البته همانند نیسان، وانت پیکان نیز از این مقدار فراتر رفته و تا یک تن و بیشتر، بارهای مختلفی را جابه‌جا می‌کند.
  • اثاث منزل، جهیزیه، لوازم دفاتر، فروشگاه‌ها در صورتی که در حجم پایین و متوسط خواهان جابه‌جایی لوازم باشند، از وانت و نیسان بهره می‌برند. شرکت‌های باربری نیز برای انتقال وسایلی در حجم کم این گونه وسایل نقلیه را به محل می‌فرستند. درخواست کامیون برای جابه‌جایی لوازمی که به راحتی با نیسان یا انواع وانت حمل می‌شود، فقط هزینه‌های باربری را افزایش می‌دهد.

سوالات متداول

چگونه درخواست سرویس باربری نیسان و وانت کنم؟

شما می توانید جهت دریافت خدمات حمل و جابجایی از شرکت اتوبار کرج با تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

آیا بیمه هم می کنید؟

کلیه وسایلی که توسط شرکت اتوبار کرج جابجا شود تحت پوشش بیمه ایران قرار میگیرد و درصورت خسارت هزینه بصورت آنی پرداخت میشود.

فرق بین نیسان و وانت بار چی هست؟

نیسان دارای کیفیت بالایی جهت حمل می باشد و حداقل وزنی استانداری که بارگیری می شود 2 تن می باشد ولی در خودرو وانت پیکان حداقل 1 تن می باشد. عرض قسمت بار نیسان 1 متر و طول 2.200 متر می باشد.

مطالب مهم دیگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس